MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7931604
nr 793 1604
Byrå
1800-tal, mahogny, längd: 101, djup: 45, höjd: 97
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:01:20
100 kr
200 kr